12.4.2019 20:16
Atiker Konyaspor’umuz son çalışmasını basına ve taraftara açık yaptı

Atiker Konyaspor’umuz, yarın (13 Nisan Cumartesi günü) DG Sivasspor ile oynayacağı 28.hafta maçının son çalışmasını basına ve taraftara açık olarak gerçekleştirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda gerçekleşen antrenmana Atletik Performans Antrenörümüz Alper Aşçı yönetiminde takımdan ayrı çalışan Ömer Ali Şahiner ve Paolo Hurtado’nun yanı sıra, hafif mide rahatsızlığı bulunan Amir Hadziahmetovic katılmadı. 

Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman 4’e 1 ve 5’e 3 ile devam etti.

Oyuncularımız taktik çalışma ve şut çalışması ile DG Sivasspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

Nalçacılılar Taraftar Grubunun organizasyonuyla bir araya gelen ve antrenmanı takip eden 1000’i aşkın taraftarımız Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ve oyuncularımıza sevgi gösterilerinde bulunarak tek tek tribünlere çağırırken, taraftar grubumuzun temsilcileri Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman’a çiçek takdim etti.

Taraftarlarımız antrenman sonunda ise meşaleler eşliğinde takımımızı tribünlere davet ederken, tezahüratta bulunarak destek verdiler.

Antrenmanı yöneticilerimizle birlikte takip eden Kulüp Başkanımız Hilmi Kulluk, taraftarlarımızın yaptığı ve uzun süren tezahüratlara karşılık vererek sahaya indi ve kendilerine alkışlarla teşekkür etti.

Sıra Takım O G B M Av P