10.5.2019 19:11
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Kulübümüzü Ziyaret Etti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum beraberindeki heyet ile birlikte kulübümüzü ziyaret etti.


Günü Konya’da çeşitli ziyaret ve incelemelerle geçiren Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a Konya Valimiz Cüneyit Orhan Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanımız Ahmet Pekyatırmacı, Meram Belediye Başkanımız Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanımız Hasan Kılca, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı ve ilgili birimlerin üst düzey yöneticileri eşlik etti.


Konyalı Bakanımız Murat Kurum ve beraberindeki heyeti, Başkanımız Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerimiz kulüp binamızda misafir etti. Ziyarette Atiker Konyaspor’umuzla ilgili çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunuldu. Başkanımız Hilmi Kulluk kulübümüzün sorunlarıyla ilgili Bakanımızı bilgilendirdi. Sayın Bakanımız kendisine iletilen konuların tamamıyla yakından ilgilendi. Kulübümüz tarafından yapılan sunumun ardından bir konuşma yapan Çevre Şehircilik Bakanımız Murat Kurum “Konyaspor’umuzu ziyaret ettik. 2 sene sonra Konyaspor’umuzun 100. Yıldönümünü kutluyor olacağız. Konyaspor çok köklü, bu ülke için bu spor için önemli başarılara imza atmış bir kulübümüz. İnşallah biz de hem kulübümüzü hem yöneticilerimizi bugün ziyaret etme fırsatı bulduk. Şehrimize kazandırmış oldukları başarılardan dolayı kendilerini tebrik ettik, Konyaspor’umuzun ve Konya’mızın yanında olduğumuzu kendilerine ifade ettik. İnşallah biz de Konyaspor olarak, bir Anadolu kulübü olarak önümüzdeki süreçte şampiyon olmayı istiyoruz. Buna ilişkin de gerekli her türlü alt yapıyı inşallah hem Büyükşehir Belediyemiz hem de tüm Konya olarak biz de Konyalı bir Bakan olarak destek olacağız ve inşallah Konyaspor’umuzun daha güzel başarılara imza atması noktasında yanında olacağız. Bu vesileyle tüm futbolcularımıza ve yöneticilerimize de şehrimize Konyaspor’umuza vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.


Ziyaretin ardından Çevre ve Şehircilik bakanımız Murat Kurum’a üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı forma ve stadyum dışına kısa süre önce yaptırmış olduğumuz çift başlı Anadolu Kartalı heykelinin minyatürünü Başkanımız Hilmi Kulluk takdim etti.

Sıra Takım O G B M Av P