6.11.2018 11:10
Eksik kalmamıza rağmen iyi mücadele ederek 1 puan aldık

 

 

Son 30 dakikasını 10 kişi oynadıkları DG Sivasspor maçında defansif anlamda çok iyi mücadele ettiklerini ve kazanmak adına girdikleri fırsatları değerlendiremediklerini söyleyen oyuncumuz Adis Jahovic, alınan 1 puanın değerli olduğunu ifade etti.

 

DG Sivasspor’un her takım adına zor bir deplasman olduğuna işaret eden oyuncumuz Adis Jahovic, “Alınan 1 puan bizim adımıza önemli 1 puan. Çünkü son 30 dakikasında maçı 10 kişi ile tamamlamak zorunda kaldık. Dışarıda Sivasspor’un evinde 10 kişi ile oynamak kolay bir şey değil. Onun için takımımız olsun, defansımız olsun, taraftarlarımız olsun burada çok iyi iş çıkarttılar. İlk yarıda birkaç tane gol pozisyonuna girdik, şans yakaladık. Atamadık. Sivasspor’un da fırsatları vardı. Onlarda atamadılar. Bu noktada biz kalemizi çok iyi şekilde koruduk ve savunduk. Takımımız maça yüzde 100 şekilde odaklanmıştı ve konsantre olmuştu. Kazanamadık. Ama 1 puan aldık. Bunda emeği geçen tüm çalışanlarımıza, oyuncu arkadaşlarımıza ve bizleri yalnız bırakmayarak destek olan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Hafta sonu sahamızda MKE Ankaragücü ile oynayacağımız 12.hafta maçına da değinen oyuncumuz Adis Jahovic, “Sahamızda kazanamıyoruz. Artık buna bir son verme adına bu maç .çok büyük önem taşıyor. Bizi içeride dışarıda yalnız bırakmayan taraftarlarımızın vereceği destekle MKE Ankaragücü’nü mağlup ederek sahamızdaki bu sezon ikinci galibiyetimizi alacağımıza inanıyoruz” şeklinde görüş belirtti.

 

 

Sıra Takım O G B M Av P