26.8.2019 09:33
İyi oyunumuzun karşılığını 1 puanla aldığımızı düşünüyorum

Tecrübeli kalecimiz Serkan Kırıntılı, kendi evinde 2 sezondur yenilmeyen ve güçlü sonuçlar alan Galatasaray karşısında iyi oynadıklarını ve alınan 1 puanı hak ettiklerini söyledi.

1-1 sona eren Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulunan kalecimiz Serkan Kırıntılı, “Öncelikle kendi evinde 2 senedir yenilmeyen ve çok güçlü bir yapıya sahip takıma karşı zor bir maç olacağını biliyorduk. Rakipleri kazanıyor ve geçen hafta kendileri de sezona mağlubiyetle başladı. Biz öncelikle kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık. İkinci yarı özellikle çok geriye çekildik ve hocamızın bize söylediklerini tam anlamıyla sahaya yansıtamadık. Pozisyonlar verdik. Neticesinde golü de yedik. Ama son dakikalarda gelen golle bana göre en azından hak ettiğimiz puanı aldık diye düşünüyorum. İstemeden Galatasaray bizi kendi sahamıza yasladı. Özellikle ikinci devre. İlk yarı maça iyi başladığımızı düşünüyorum. İkinci yarıya iyi başlayamadığımız için baskı altında oyunu geride kabul ettik ve golü de yedik. Ardından gelen kırmızı kart ile 10 kişi kalan rakibe karşı top daha çok bizde kaldı. Ardından golü bulduk. Buradan 1 puan aldığımız için mutluyuz” şeklinde görüş belirtti.

Konyaspor’umuz ile sözleşmesini 1 yıl daha uzattığını da sözlerine ekleyen tecrübeli kalecimiz Serkan Kırıntılı, “Şu an prensip anlaşmasına vardık. İnşallah en kısa sürede de resmi imzaları atacağız. Sözleşme 2 yıllık değil 1 yıllık olacak. Daha önce de söylemiştim. Konyaspor’da olmaktan son derece mutluyum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Sıra Takım O G B M Av P