2.8.2019 10:43
Serebral Palsi Rahatsızlığı Bulunan Zekeriya Korkmaz’ı Ziyaret Ettik

Başkanımız Hilmi Kulluk ve İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy Serebral Palsi (CP) hastası Zekeriya Korkmaz’ı evinde ziyaret etti.
Zekeriya Korkmaz kas hareketlerini ve koordinasyonunu etkileyen kalıcı ancak değişime uğrayabilen Serebral Palsi rahatsızlığıyla dünyaya geldi. O günden bu yana annesinin, yakın zamanda kaybettikleri babasının ve abisinin büyük gayretleriyle hayata tutunmaya çalışıyor. 
14 yaşındaki Zekeriya, kısa süre önce Başkanımız Hilmi Kulluk ve yönetim kurulumuza bir röportaj esnasında ekranlardan seslenerek ziyaret davetinde bulunmuştu. 
Başkanımız Hilmi Kulluk, İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy bu davete kayıtsız kalmadı ve Korkmaz ailesini evlerinde ziyarete etti. Uzun ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Konyaspor’un bu sezon ikinci olacağını söyleyen Zekeriya Korkmaz’ı Başkanımız Hilmi Kulluk,  Süper Ligin 3. Haftasında Antalyaspor ile kendi sahamızda oynayacağımız maça davet etti.
Hayatında ilk kez stadyumda bir futbol maçı izleyecek olan Zekeriya Korkmaz’a ziyaretin sonunda Başkanımız Hilmi Kulluk ve İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı forma, eşofman takımı, yeşil beyaz polar futbol topu, atkı ve tişört hediye etti.

Sıra Takım O G B M Av P