8.10.2018 12:05
SOBE’den Teşekkür Ziyareti

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulumuzun Fenerbahçe ile oynadığımız maç öncesi almış olduğu karar doğrultusunda bu maçın gelirleri SOBE Vakfı’na bağışlanmıştı.

Bu çerçevede Konya Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı Başkanı, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcısı, vakfın yönetim kurulu üyeleri, öğrenciler ve veliler Beşiktaş maçı öncesi Atiker Konyaspor’umuza teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Vakıf Başkanı Mustafa Ak, Yönetim Kurulu üyeleri, İbrahim Koyuncu, Mustafa Büyükeğen, Mevlüt Büyükmesci, Mehmet Güvenç, Vehbi Ağırbaşlı ve Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Yalçınkaya, vakıfta eğitim gören öğrenciler ile velileri Kayacık Tesislerimizde İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy ve As Başkanımız Osman Koçak karşıladı.

SOBE Heyeti daha sonra antrenman sahasına gelerek teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ve futbolcularımızla bir araya geldi. Topluca çektirilen fotoğrafın ardından, SOBE Vakfı Başkanı Mustafa Ak, Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbaya çiçek takdim etti. Bir öğrenci ise İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy’a SOBE Vakfı’nın hediyesini verdi.

Fotoğraflar çekimlerinin ardından Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı öğrencileri antrenmanın bir bölümüne katılarak futbolcularımızla keyifli dakikalar geçirdiler.

Sıra Takım O G B M Av P