23.10.2018 18:58
Yaşları küçük aşkları büyük çocuklarımızı misafir ettik

Rize deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayan yaşları 7 ila 12 arasında değişen küçük taraftarlarımızı önce kulübümüzde sonra tesislerimizde misafir ettik.

Süper Ligde Atiker Konyaspor’umuzun Rizespor ile deplasmanda oynadığımız müsabakada taraftarlarımız kendilerine ayrılan tribündeki bütün biletleri satın alarak  takımımıza büyük destek vermişti.

1922 kilometrelik deplasman yolculuğununda babalarını ağabeylerini yalnız bırakmayan yaşları küçük aşkları büyük çocuklarımızı bugün idari binamızda misafir ettik. Başkan Yardımcımız Okay Tınkır ve Genel Müdürümüz Bahri Bıçakçı minik taraftarlarımıza üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu formaları hediye ettiler.

Konyasporlu çocuklarımız daha sonra tesislerimize giderek antrenman öncesi yönetimimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile bir araya geldi. 

Burada yeşil beyaz renklere sevdalı çocuklarımıza Başkan Yardımcımız Okay Tınkır’ın yanı sıra As Başkanımız Osman Koçak ve taraftar sorumlumuz Ramazan Özbek eşlik etti.

Antrenman öncesi teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ve futbolcularımızla bir süre sohbet eden küçük taraftarlarımız günün anısına takımımızla fotoğraf çektirdikten sonra tesislerimizden ayrıldılar.

Sıra Takım O G B M Av P