Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

18.06.2013 18:02:00

Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

Torku Konyaspor'umuzun alt yapısında 2013-2014 sezonunda görev yapacak teknik adamlar düzenlenen törenle tanıtıldı. Zaferdeki kulüp binamızda gerçekleştirilen törende konuşan Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Üzümcü, hedeflerinin sistemli bir çalışmayla daha fazla gencin Konyaspor'umuz aracılığıyla Türk futboluna kazandırılması ve alt yapı işleyişiyle Türkiye'nin örnek kulüplerinden biri olmak olduğunu söyledi.

2013-2014 sezonunda Torku Konyaspor'umuzun alt yapısında görev yapacak teknik adamlar Zafer'de bulunan kulüp binamızda düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Kulübümüzün bu sezon büyük bir başarı göstererek Süper Lig'e yükseldiğini belirterek konuşmasına başlayan Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Üzümcü, "Alt yapıda uzun yıllardan bu yana yönetici olarak görev yapıyorum. Elde edilen şampiyonlukta alt yapımızdan gelen oyuncularımızın da katkılarının olması bu konuda ne kadar doğru çalıştığımızın ve çalışmalarımızın karşılığını aldığımızında en açık göstergesi. Yeni sezon öncesinde alt yapımızda yeni bir görevlendirmeye gittik. Tecrübeleriyle herkesin yakından tanıdığı değerli Ali Bingöl hocamızın genel koordinatörlüğünde birbirinden değerli hocalarımız alt yapımızda yeni yeteneklerin kazandırılması adına bundan böyle gayret gösterecekler" dedi.

Alt yapı takımlarımızın çalışacakları saha konusunda da açıklamada bulunan Alt Yapıdan Mehmet Üzümcü, "Bu konuda görüşmelerimiz devam ediyor. Gençlerimizin en iyi ortamlarda çalışmaları için gerekli görüşmelerimizi yapıyoruz. Bununla birlikte İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Ali Selvi'nin daha önce bahsettiği alt yapı için başlı başına bir tesisin yapılması hususunda da yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Amacımız Torku Konyaspor alt yapısını Türkiye'de örnek gösterilir hale getirmekle birlikte sağlıklı bir işleyiş olmasını sağlamak" derken, görev yapacak teknik adamlara başarılar dileğinde bulundu.

Kulübümüzde Alt Yapı Genel Koordinatörlüğü görevine getirilen Ali Bingöl ise yaptığı konuşmada "Yeni sezonda farklı bir anlayışla fakat Konya ve Türk futboluna yeni yeteneklerin kazandırılmasını amaç edinerek sistematik bir çalışmayla görev yapacağız. Teknik kadroyu oluştururken bu işte gerçekten başarılı oalacak isimlerle bir araya geldik. Onlarda isteklerimizi kırmadılar ve görevleri kabul ettiler. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aramızdaki en tecrübeli isimlerden Haldun Üstel hocamızın U12, Ömer Zengin hocamızın ise U11 Takımımızda bu işe yeni adım atan gençlerle ilgilenerek onları hazırlayacak olmaları. İnşallah çıktığımız bu yolda herkesle iş birliği içerisinde önemli başarılara imza atar ve amacımıza ulaşırız" diye konuştu.

2013-2014 sezonunda Torku Konyaspor'umuzun alt yapısında görev yapacak isimler şöyle:

Ali Bingöl 
(ALT YAPI GENEL KOORDİNATÖRÜ)
Fikret Bademci, Muammer Pirinçci, Niyazi Boylu
(A2 TAKIMI)
Faruk Temel                                                               
(U18 TAKIMI)
Derviş Deniz                                                               
(U17 TAKIMI)
Mehmet Dikilli                                                            
(U16 TAKIMI)
Tarkan Esmer                                                            
(U15 TAKIMI)
Erol Yıldırım                                                                
(U14 TAKIMI)
Mustafa Yıldız                                                             
(U13 TAKIMI)
Haldun Üstel                                                               
(U12 TAKIMI)
Ömer Zengin                                                               
(U11 TAKIMI)

NİYAZİ BOYLU
(A2, U18, U17, U16 Takımları Kaleci Antrenörü)
A.HALİM KOÇAK
(U15, U14, U13, U12, U11 Takımları Kaleci Antrenörü)

Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

Alt yapımızın 2013-2014 sezonu teknik kadrosu tanıtıldı

Haber arşivi