28.11.2018 15:49
300 çocuğumuzun yüzünü güldürdük

Atiker Konyaspor’umuzun başkan yardımcısı Okay Tınkır, yönetim kurulu üyesi Uğur Öncan, futbolcularımız Selim Ay, Ertuğrul Taşkıran ve Volkan Fındıklı, Çumra belediyesi, İlçe milli eğitim müdürlüğü, oyuncaksız çocuklar için derneği ve Nalçacılılar Taraftar Derneği’nin forma, bot, kışlık giyecek ve oyuncak organizasyonuna katılarak çocukları sevindirdi. 
Konya’nın Çumra İlçesi Gençlik Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleşen törende  Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece, Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği Başkanı Osman Demirci, Nalçacılılar Taraftar Derneği Başkanı İbrahim Apalı ve Başkan yardımcımız Okay Tınkır günün önemine binaen birer konuşma yaptılar.
Törenden önce 300 çocuğa Konyaspor forması dağıtan Nalçacılılar Taraftar Derneği’nin Başkanı İbrahim Apalı “Hem Konyaspor olarak hem Nalçacılılar Taraftarlar Derneği olarak böyle anlamlı ve önemli organizasyonlara her zaman destekçi olacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Yardımcımız Okay Tınkır ise “Hepinizi Atiker Konyaspor Kulübü Başkanımız Hilmi Kulluk ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz adına selamlıyorum. Biz 6 aydan bu yana Atiker Konyaspor Kulübünün yöneticileriyiz. Saha dışındaki yoğun mesaimize sportif başarılarımız da eklenmeye başladı. Aykut Kocaman hocamızla yeni bir sayfa açtık. Futbolcularımızın sezon başından bu yana emekleri çok fazla. Atiker Konyaspor’umuzun ilerleyen yıllarda hedef anlamında çok iyi yerlerde olması ve temsil edilmesi noktasında çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah çok daha  başarılı günler göreceğiz. Bu organizasyonda emeği geçen başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Çumra Belediyesi’ne, Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği’ne, Nalçacılılar taraftar Derneğine ve Başkanımıza herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
İçinde yönetimimiz, futbolcularımız ve taraftarlarımızın bulunduğu gruba şilt takdiminin ardından bu organizasyonla 300 çocuğun kışlık ihtiyaçları giderildi. Mont, bot, kıyafet, oyuncak ve yiyecek paketlerinin yanı sıra çocuklarımıza 300 Konyaspor forması dağıtıldı.
Törenin ardından yoğun sevgi seli ile karşılaşan oyuncularımız Selim Ay, Ertuğrul Taşkıran ve Volkan Fındıklı çocukların isteklerini kırmadı ve uzun süre hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sıra Takım O G B M Av P