ENGELLİ TARAFTARLARIMIZIN DİKKATİNE;

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak müsabakalar öncesi engelli taraftarlarımız artık gişeye gitmeksizin internet ortamında bilet başvurusunda bulunabileceklerdir.

Engelli taraftarlarımızın bu imkândan yararlanabilmesi için şu hususları yerine getirmesi gerekmektedir.

  • Bir defaya mahsus olmak üzere Büyükşehir Belediye Stadyumu Passolig noktalarına giderek kayıt olmak. (Kayıt olan engelli taraftarlarımız bu işlemin ardından sezon boyunca maç yüklemelerini internet ortamında gerçekleştirebileceklerdir.)
  • Gişe görevlisine engelli ve kimlik kartlarının aslını ibraz etmek
  • Engelli ve kimlik kartlarının aslını ibraz ederek, fotokopilerini yetkiliye teslim etmek (Lütfen fotokopileri yanınızda getiriniz!)
  • Konyaspor logolu passolig kart sahibi olmak
  • Passolig kart vize sürelerini uzatmış olmak
  • Kayıt işlemleri 06.07.2019 tarihinden itibaren başlayacaktır ve müsabaka günleri haricinde gişelerde devam edecektir.

Kayıt işlemini tamamlayan engelli taraftarımız başvuru işlemlerini sezon boyunca müsabaka biletleri satışa çıktığı andan maç saatine 4 saat kalıncaya kadar, (http://www.konyaspor.org.tr/EngelliBiletSorgulama linkine veya www.konyaspor.org.tr den taraftar menüsü altında engelli taraftar bilet sorgulama) bölümüne girerek maç biletleri için yüklemelerini gerçekleştirebileceklerdir.

İnternet başvuru formu dolduran engelli taraftarlarımızın bilet atamaları sistem üzerinden otomatik olarak yüklenecektir. Form doldurulduktan sonra kısa süre içerisinde yüklenen biletinize ait bilgilendirme SMS ve e-postanız Passolig sisteminde kayıtlı olan cep telefonu ve e posta adresinize gönderilecektir.

Gişelerden belge ibrazı ile kayıt yaptırmayanlar internet ortamında başvuruda bulunmayacaklardır.

Müsabaka günü engelli taraftarlarımız ilgili resmi kurumlardan almış oldukları engelli kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Maç girişi esnasında bu belgeler kontrol edilecektir.

Refakatçili engelli kapsamında değerlendirilen engelli taraftarlarımızın refakatçileri için de Konyaspor logolu güncel passolig kart sahibi olmaları koşuluyla bilet hakları bulunmaktadır.

Stadyumumuzda engelli taraftarlarımız için 210 kişilik kontenjanımız mevcuttur. Yapılan müracaat sonrası internet ortamından doldurulan başvuru formları bu sayı üstünde olması durumunda sistem tarafından otomatik olarak kabul edilmeyecektir. Bilet yüklemesi gerçekleşen engelli taraftarlarımız ve refakatçileri hiçbir şekilde biletlerini transfer edemeyeceklerdir.

Konyaspor Kulübü