10.6.2019 12:49
Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret ettik

Başkanımız Hilmi Kulluk ve İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy Olağanüstü Genel Kurul öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti. 

12 Haziran 2019 tarihinde tüzük değişikliği nedeniyle yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Başkanımız Hilmi Kulluk ve İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy,  Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ı Konyaspor'da göreve başladıkları andan bugüne yapılan bütün icraatlarla ilgili kapsamlı bir şekilde bilgilendirdi. 

Başkanımız ayrıca, önümüzdeki süreçle hayata geçirilmesi düşünülen proje ve hedeflerle ilgili Konyaspor Kulübü Yönetiminin düşüncelerini Büyükşehir Belediye Başkanımız U.İbrahim Altay ile paylaştı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay, kulübün şeffaf bir şekilde yönetilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Hilmi Kulluk, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a üzerinde isminin yer aldığı 42 numaralı forma ile çift başlı kartal heykelimizin kişiye özel minyatürünü hediye etti.

Sıra Takım O G B M Av P