27.9.2019 10:29
Stadyumumuzda Spor Salonu ve Sağlık Merkezleri için sözleşme imzaladık

Kulübümüz ile Yeşil Beyaz Spor Merkezi ve yatırımcı ortakları Haşimoğlu İnşaat ve Safir Mekanik arasında Güney ve Kuzey Doğu üst tribünlerinin altındaki alanlarda Spor, Sağlık ve Spa Merkezi için kiralama usulü sözleşme imzalandı.

İmza törenine Genel Sekreterimiz Mehmet Günbaş, Genel Müdürümüz Bahri Bıçakçı, Konyaspor A.Ş Genel Müdürü Ufuk Yaşar, Yeşil Beyaz Spor Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Gül, yatırımcı ortak şirketlerin sahipleri Safir Mekanik Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Alptekin ile Haşimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cezmi Küçükhışır katıldı.  

Bay ve bayanlar için ayrı alanları kapsayacak merkez, totalde 1500 metre kare alanı kapsayacak. Spor sağlık ve spa merkezi en geç 1 Mart 2020 tarihinde hizmete açılacak. 

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda müsabakaların oynanmaya başlandığı günden bu yana atıl vaziyette bekleyen alanların Konya’nın spor ve sosyal hayatına katkı sağlaması ve stadyumdaki mevcut kullanılabilir yerlerin maç günleri dışında da faal olarak hizmet verebilmesi için kulübümüze gerekli izinleri veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ediyoruz.  

Türkiye’de bir ilki kapsayacak anlaşmanın her iki tarafa ve Konya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Sıra Takım O G B M Av P