Hoş geldin Yavuz Aygün
27.7.2024 13:58
Başkanımız Ömer Korkmaz, İkinci Başkanımız Adem Bulut, Başkan Yardımcılarımızdan Önder Çınar, Halil İbrahim İncer, Yunus Derebağ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Dutar, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.
Konyaspor’umuzun genel durumunun değerlendirildiği görüşmede Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay, şehrimizin markası Konyaspor’umuzun her daim yanında olduklarının altını çizdi.
Ziyaret, hediye takdimi ile sona erdi.