5.2.2020 18:00
Guilherme Sitya antrenman öncesi soruları cevapladı

İttifak Holding Konyaspor’umuzun yeni transferlerinden Guilherme Sitya, takım olarak Antalyaspor maçında başarılı bir oyun ortaya koyduklarını ve bunu Y. Denizlispor karşısında da devam ettirmek istediklerini söyledi.

Takımımızın Kayacık Tesisleri’mizde yaptığı antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan oyuncumuz Guilherme Sitya, Antalyaspor karşısında başarılı bir oyun sergilediklerini ifade ederek, “Bireysel anlamda ve takım olarak Antalyaspor maçında iyi oynadığımızı, pozisyonlara girdiğimizi ve galibiyeti kaçıran taraf olduğumuzu söyleyebilirim. Maçın hakkının beraberlik olmadığını herkes gördü. Maç boyunca kontrol bizdeydi. Sonuçta galip gelmemiz gerekiyordu ve takım olarak buna uygun oynadık. Maalesef olmadı. Hem savunmada hem de hücumda birlikte kompakt oynadık. Antalyaspor karşısında gösterdiğimiz başarılı oyunu ve iyi gidişatımızı Y. Denizlispor maçı ve sonrasında da sürdüreceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Takımımıza transferinin hızlı geliştiğini de sözlerine ekleyen oyuncumuz Guilherme Sitya, “Takımımla Antalya’da kamptaydım. Konyaspor’dan böyle bir teklif geldiğini duydum. Sonrasında yapılan görüşmelerin ardından transferim gerçekleşti. Burada olduğum için mutluyum. Konya büyük bir şehir. Avrupa’nın en güzel stadyumlarından birine sahibiz. Tesislerimizde güzel. Her şey gayet iyi ve yolunda“ ifadelerini kullandı.

Sıra Takım O G B M Av P