24.7.2020 12:23
İş insanlarından kulübümüze bağış

Takımımızın Trabzon deplasmanından 4-3’lük bir skorla dönmesinin ve Süper Lig’de kalmasının ardından Konyaspor sevdalısı 3 iş insanı kulübümüze bağışta bulundu.

Yörük Taşımacılık ve Dış Ticaret A.Ş  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Öcal, Afo Makina Taşımacılık Otom. San. Tic. Ltd. Şti. Sahibi Süleyman Oğuz ve Karacaoğlu Makine&Hırdavat Sahibi Ali Osman Karaca antrenmanımızı ziyaret ederek, teknik direktörümüz Bülent Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerimizle bir süre sohbet etti. 

İş insanlarımız, antrenman öncesinde 100 bin liralık bağışı as başkanımız Bünyamin Sarıtaş’a verdi. Ziyaret sırasında konuşan Hasan Öcal “İttifak Holding Konyaspor’umuzun ligde kalmasına çok sevindik. Yıllardır takip ederiz, Konyaspor’umuzun galibiyetiyle mutlu olur, mağlubiyetiyle üzülürüz. Trabzon’da alınan müthiş galibiyet bizleri çok etkiledi ve arkadaşlarım Süleyman ve Ali Osman ile birlikte bir karar aldık ve ligde kalmamızın şerefine kulübümüze destek olmak istedik. İnşallah hepimiz kulübümüze, takımımıza daha çok sahip çıkarsak çok daha başarılı sonuçlar elde edeceğimize eminiz. Süper Lig’e devam etmemizde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi  

İttifak Holding Konyaspor olarak Yörük Taşımacılık ve Dış Ticaret A.Ş  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Öcal, Afo Makina Taşımacılık Otom. San. Tic. Ltd. Şti. Sahibi Süleyman Oğuz ve Karacaoğlu Makine&Hırdavat Sahibi Ali Osman Karaca’ya kulübümüze desteklerinden ötürü teşekkür ediyor, hayırlı, bereketli kazançlar diliyoruz.

Sıra Takım O G B M Av P