30.9.2020 11:00
Kaptanımız formasını hediye etti kulübümüz ödüllendirdi

İttifak Holding Konyaspor’umuzun Beşiktaş ile oynadığı Süper Lig 3. Hafta karşılaşmasında takımımızın attığı ilk gole katkı sağlayan Konyaspor U19 oyuncusu Abdurrahman Uyanık, kaptanımız Ömer Ali Şahiner’in davetiyle haftanın ilk antrenmanına katıldı.

Antrenman öncesi profesyonel takım oyuncularıyla tanışan ve bir süre sohbet eden Abdurrahman Uyanık’a kaptanımız Ömer Ali Şahiner, isminin yazılı olduğu formayı hediye etti. Takım halinde çektirilen fotoğrafın ardından 7 numaralı formayı Levan Shengelia ile imzalayan  Ömer Ali Şahiner “ Abdurrahman, daha sahaya çıkıp oynamadan asist yaptı ilerde neler yapacak kim bilir” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

U19 oyuncumuz Abdurrahman Uyanık ise yaptığı açıklamada "Takımımız hücumdaydı. Topun kornere çıktığını ve Kaptanımız Ömer Ali abinin topu arayışını gördüm. Yerden hemen önüne yuvarladım. O da güzel bir orta kesti ve gol oldu. Çok ufak da olsa bir katkım olduysa ne mutlu bana. Şu an A Takım tesislerimizde ağırladılar. Kaptanımızın elinden çok değerli bir hediye aldım. Bu camiada olduğum için çok mutluyum” dedi.

Abdurrahman Uyanık, kulübümüz ve yöneticilerimiz tarafından ayrıca ödüllendirildi.

Sıra Takım O G B M Av P