Hoş geldin Umut Nayir
26.7.2024 17:39
25 Kasım Cumartesi günü (yarın) saat 16.00’da Süper Lig’in 13. hafta mücadelesinde Kasımpaşa’yı konuk edecek Tümosan Konyaspor’umuz, hazırlıklarını tamamladı.
Kayacık Tesisleri’mizde Teknik Direktörümüz Hakan Keleş ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.
5’e 2’nin ardından çabukluk çalışan futbolcularımız, antrenmanı taktik çalışma ile sonlandırdı.