17.9.2021 17:29
Kulübümüz Koyuncu Grup ile Kayacık Tesisleri isim sponsorluğu anlaşması imzaladı

Konya'mızın güzide kuruluşlarından biri olan Koyuncu Grup ile Konyaspor'umuz güçlerini birleştirdi. MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Toplantı Salonu'nda imzalanan anlaşma sonrası Koyuncu Grup, iki sezon boyunca Kayacık Tesisleri'mizin isim sponsoru oldu. 

İmza töreninde konuşan Başkanımız Fatih Özgökçen, Konyaspor'umuzun yanında yer alan firmalara teşekkür ederek, şunları dile getirdi:

"Futbol takımımıza maddi ve manevi yönden katkı sağlayan sponsorlarımızla anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Konya'da tüm çalışmalara katkı sağlayan, destek veren ve çağrıldığı zaman iki etmeyen Koyuncu Ailesi'yle sözleşme akdedeceğiz. Bu sözleşmeyi imzalamak üzere aynı aileden İbrahim Koyuncu Bey'e çok teşekkür ediyorum. Yapmış oldukları ve bundan sonra yapacakları katkılardan ötürü şükranlarımı sunuyorum. Bu katkılar, şüphesiz Konya'mızı ve Konyaspor'umuzu daha ileri taşıyacaktır. Bunlar hep birlikte el birliğiyle yapılacak işlerdir."

Koyuncu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Koyuncu ise, yaptığı konuşmasında, "Bu sene 100. yıl coşkusunu yaşayan Konyaspor'umuzun her zaman yanında olmaya çalıştık. Bu desteğimizi firmamızın 55. yılında daha ileriye taşıyarak Konyaspor'un ana sponsorlarından biri olmaya karar verdik. 2021-2022 ve 2022-2023 sezonlarında Koyuncu Grup Konyaspor Kayacık Tesisleri'nin isim sponsorluğunu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Konyaspor'umuzun başarısı için birlik olmak, destek olmak ve her şeyden önce inanmak gerekiyor. Bizim de Konyaspor'umuzun başarıdan başarıya koşacağına inancımız tamdır." dedi.

Program, forma takdimi ile sona erdi.
 

 

Sıra Takım O G B M Av P