6.12.2023 11:43
Sağlık Raporu

Kulüp Doktorumuz Gökhan Özhan, Futbol A Takım futbolcularımızdan Muhammet Demir, Gökhan Töre, Ahmet Oğuz'un sağlık durumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

MUHAMMET DEMİR: Sol diz ön çapraz bağ rekonstrüksiyonu sonrası rehabilitasyon süreci devam eden ve ameliyat sonrası 5. ayını dolduran futbolcumuz, kısmi saha çalışmalarına başlamıştır. Ocak 2024 tarihinden itibaren yapılacak fiziksel testlerin sonuçlarına göre takım antrenmanlarına katılması planlanmaktadır.

GÖKHAN TÖRE: 4 hafta önce antrenmanda sakatlanan ve ayak bileği sindezmoz bağlarında yaralanma ve fibula kemiğinde çatlak oluşan futbolcumuzun radyolojik kontrolleri sonrasında saha ve salon çalışmalarına başlanması planlanmaktadır. Rehabilitasyon ve sahaya dönüş süresi 3 hafta olarak ön görülmektedir. 

AHMET OĞUZ: Deplasmanda oynadığımız Corendon Alanyaspor maçının devre arasında oyundan çıkan futbolcumuz, yapılan değerlendirmesi sonucunda sağ ayak tarak kemiği bağlarında kısmi yaralanma tespit edilmiş olup tedavi ve rehabilitasyonuna takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde devam edilmektedir.

Sıra Takım O G B M Av P