22.8.2022 15:24
Scouthub ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladık

arabam.com Konyaspor’umuz, dijital kart koleksiyonerleri ve fantezi futbol oyuncularının; Süper Lig’de yer alan sporcuların lisanslı dijital kartlarını alıp-satarak ve oynayarak kazanç sağlayabilecekleri, ‘’Oyna ve Kazan’’ temelinden yola çıkan Scouthub fantezi futbol oyununun içerisinde 3 sezon boyunca yer alacak.

NFT dünyasını futbol ile bir araya getirerek kullanıcılara yepyeni bir fantezi futbol deneyimi yaşatacak olan Scouthub, Süper Lig’in heyecanını ve taraftarlarımızın takımımızı destekleme içgüdüsünü bambaşka bir boyuta taşıyarak; takımımız sahada kazanırken, taraftarlarımızın da oyun içerisinde kazanç elde etmesini sağlayacak.

Günümüzde; dünyanın farklı yerlerinde birçok spor kulübünün sporcularının dijital kartlarını barından NFT dünyasında; taraftarlarımız Scouthub aracılığıyla futbolcularımızın dijital kartlarına sahip olabilecek ve oyun içerisinde bir kulüp başkanı gibi kadrolarını yönetme şansı yakalayacak.

 

Scouthub Hakkında

Scouthub, futbol dinamiklerini Blockchain teknolojisiyle buluşturan yeni nesil bir fantezi futbol oyunudur. Futbol bilgisi ve scouting yeteneklerinin fark yaratacağı bu oyunda, lisanslı NFT’lerle kuracağınız 11 kişilik kadro ile 5 farklı kategoride rekabete katılabilir ve büyük ödüllere ulaşabilirsiniz. Oyna-kazan yapısı ve güçlü temelleri ile gerçek bir teknik direktörlük deneyimi yaşatacak olan Scouthub futbol dünyasında yeni bir dönemi beraberinde getirecektir.

Scouthub’ın yerel birimi $HUB Token olup BSC ağı üzerindedir.

Sıra Takım O G B M Av P