Yeni umutlar yeni hedefler
30.6.2024 14:57
Kulübümüzün 2.Başkanı Nuh Kaygısız’ın babası Hasan Hüseyin Kaygısız’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Hasan Hüseyin Kaygısız’a Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Hasan Hüseyin Kaygısız’ın cenazesi, bugün Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Bağrıkurt Mezarlığı'na defnedilecektir.