12.5.2022 15:31
Yeşil Tribün Projesi Hatayspor maçında devam ediyor

İttifak Holding Konyaspor'umuzun, 'Çevre, geleceğe Mirastır!' düsturuyla hayata geçirdiği ve her kesimden beğeni toplayan Yeşil Tribün Projesi, Atakaş Hatayspor maçında devam edecek.

Stadyumumuzun Güney Üst C bloğunda yer alacak Yeşil Tribün, 15 Mayıs Pazar günü oynayacağımız Atakaş Hatayspor maçında taraftarımıza ev sahipliği yapacak. Projeye katılmak isteyenlerin, 5 adet plastik ya da cam atık şişeyi Stadyum Passolig Gişesi yanına kurulan çevre standına bırakmaları gerekiyor. Atık şişeleri teslim edenler, stand görevlisinden alacakları makbuz ile maç biletini yükletebilecek.

Maçı Yeşil Tribün'de izlemek isteyenler, 12, 13 ve 14 Mayıs günleri saat 11 ile 17 arasında 5 adet pet ya da cam şişeyi teslim etmeleri zorunludur.

ÖNEMLİ DUYURU

Projeye dahil olmak isteyen taraftarlarımızın, Konyaspor Passolig Kartı sahibi olması gerekiyor.

Biletler Satışa Çıktı

İttifak Holding Konyaspor’umuzun, Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 37. haftasında Atakaş Hatayspor ile oynayacağı karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu’nda 15 Mayıs 2022 Pazar günü saat 19.00'da başlayacak karşılaşmanın elektronik biletleri, 12 Mayıs Perşembe günü 11.00 itibariyle satışa sunuldu.

Sıra Takım O G B M Av P